Hoek van Holland | Delfgauw
Wij maken sporten zo leuk dat zelfs als je niet van sporten houdt, je bij ons met plezier gaat sporten.
Door het hoge fun gehalte verhogen wij je sportmotivatie.
Hierdoor haal je gemakkelijk je sportdoelen.
Trainen bij ons is doelgericht & effectief. Je traint daardoor veel beter je spieren maar je gewrichten worden minder belast.
Doordat er gebruik wordt gemaakt van een trampoline, Bungee, Aerial doek of Kangoo Jumps, worden de gewrichten minder belast. Hierdoor vermindert de kans op een blessure. De Funworkout mag dan wel je gewrichten ondersteunen maar is ook een High Intensieve Workout.
Met een funworkout verbrand je veel calorieën.
Alle sportlessen die wij geven zijn in kleine groepsverband van maximaal 12 personen.
Na jarenlang les te hebben gegeven en veel mensen 1 op 1 personal training te hebben gegeven. Mensen sporten om de gezondheidsidealen, maar sporten ook echt leuk te vinden. In 2012 is Christine Domingos gestart met haar onderzoek voor de sportopleiding in Beverwijk Sport op Maat. Een beweeginitiatief voor MBO leerlingen. In 2014 begonnen wij met de eerste Funworkout Jumping Fitness. Sinds 2019 kwamen de andere workouts. In 2021 zijn er nieuwe trampolines gekomen zijn wij overgestapt naar Jump Step trampolines.
Wij zijn daarmee de 1e in Nederland die deze unieke lessen aanbieden op nieuwe trampolines. Door de jaren heen is het is het lesrooster uitgebreid met andere funworkouts.
vanaf 2020 geven wij ook Funworkout Workshops, Lessen, Events en Personal Training
Benieuwd? Boek dan snel een proefles!