Aanbod op locaties

Workshop, Sportdag, Wekelijkse lessen

Willen jullie een verzorgde sportdag, een hele andere gymles op school? of op zoek naar een invulling voor de vitaliteitsweek voor je werknemers? 
Wij verzorgen de allerleukste les waarbij de kinderen of volwassenen op een plezierige manier bewegen, 
Ons team bestaat uit afgestudeerde sport, dans, lijfstijlcoaches en zang/rap docenten. 
Of het nu gaat om een wekelijkse les of een eenmalige sportdag. Wij zorgen dat de kinderen plezier uit het bewegen halen en daarbij ook wat leren.

Alle lessen die wij bieden kunnen op locatie gegeven worden, wij nemen alle materialen mee die nodig zijn voor de les. 
Bij Studio Domingos geven wij bijzondere workouts en verzorgen wij voor de allerleukste en bijzonderste sportdag. 

Welke lessen kunnen wij bieden:

Disco Bootcamp
Pieten Bootcamp
Aerial Yoga
Bungee Super Fly
Limo Yoga
Siltent Disco Bootcamp
Pound Rockstar
Alle Dansstijlen (Voorbeelden: TikTok dansles, Streetdance, Kinderen voor Kinderen, Peuter & Kleuterdans)
Rap workshops
Musical 
Zangles
Kangoo Jump Dance
Jumping Fitness
Pilates
Yoga (mindfullness)
Voeding & Levensstijl coaching 

Dansen op scholen/Bso

Dans in het basisonderwijs zorgt dat kinderen op spelende wijs leert. Door te dansen op muziek beleven kinderen verschillende emoties en leren hierdoor hun eigen emoties en emoties van andere te herkennen. Doordat wij spelenderwijs leeropdrachten in onze dansles toevoegen is het kind tegelijkertijd aan het leren. Dans bevordert ook de lichamelijke beweging per dag en heeft een positieve invloed op het geheugen, concentratie en gedrag in de klas. Wij moedigen de kinderen aan tijdens de les zodat het kind ervaart dat hij ergens goed in is, waardoor hete zelfvertrouwen groeit.

Funworkouts op scholen/bso

Even iets anders dan de reguliere sportles? Een innovatieve sport waarbij het fun gehalte zo hoog is, dat elk kind wil bewegen. Onze workouts voor kinderen zijn Fun en daagt elk kind uit om zijn grenzen te verleggen. Onze funworkouts zijn heel uitdagend en zorgt dat elk kind het leuk vind. Ook zijn onze workouts goed voor kinderen die overprikkeld zijn en daagt hen uit om even alles los te kunnen laten en de prikkels te verlagen

Sport/dansles voor werknemers

Wil jij je werknemers op een leuke manier laten bewegen die 100% Fun is en motiveert om te blijven bewegen? Sporten verbind en zorgt voor een betere sfeer tussen collega’s. In een workout les van ons zorgen wij dat het lachen, gieren en sporten wordt.

Studio Domingos locatie Hoek van Holland
  • 0647039140
  • Mercatorweg 50, 3151 CJ, Hoek van Holland
Studio Domingos Locatie Delfgauw
  • 0647039140
  • Verlengde Spiegelmakerstraat 22, 2645 BR Delfgauw
Studio Domingos locatie 's-Gravenzande
  • 0647039140
  • Wagenmakerstraat 51, 2694 BW, 's-Gravenzande
Winkelmandje