Hoek van Holland | Delfgauw
Balletschool Domingos startte in 2018 met deze gave Funworkout. We zijn de enige locatie in Rotterdam waar deze coole sport te volgen is.
Bungee Super Fly is een workout waarbij je aan een bungee koord bevestigd bent. Het bungee koord zit aan het plafond vast. Je zit in een tuigje wat bevestigd wordt aan de bungee. Hierdoor kun je bewegingen makkelijker uitvoeren die je normaal gesproken niet kan doen. Je kan nu allemaal vliegen als superman/woman.
Het sporten wordt daardoor een hele andere beleving dan je gewend bent.
Bungee Fitness is een High Intensive workout met veel explosieve kracht. Door de ondersteuning van de Bungee kun je veel meer bewegingen uitvoeren. Je traint daardoor je spieren heel anders dan normaal.
Tijdens de Bungee workout starten we eerst met een opwarming. Daarna gaan we krachtoefeningen doen zoals; Push-ups, Lunges en Squats. Na 20 miuten gaan we springen, vliegen en zweven.
De les sluiten we af met rekoefeningen en de killer buikspieren.
Er wordt steeds meer gevraagd naar deze gave Funworkout. Wij bieden deze Workout aan op beide locaties. Onze locatie in Delfgauw ligt aan de snelweg voor de mensen in Rotterdam en Den- Haag.
Locatie Hoek van Holland ligt in de buurt van het westland
We hebben ook Bungee Super Fly Kinderlessen. Klik hier onder op de knop voor de bungee les kinderen.