Ben jij klaar voor de nieuwste rage? Vliegend in de lucht? Op een speelse manier trainen waarbij je veel callorieen verband? Kom dan snel bij ons een lesje proberen!
Bungee Super Fly is een workout waarbij je aan een bungee koord bevestigd bent. Het bungee koord zit aan het plafond vast. Je zit in een tuigje wat bevestigd wordt aan de bungee. Hierdoor kun je bewegingen makkelijker uitvoeren die je normaal gesproken niet kan doen. Je kan nu allemaal vliegen als superman/woman.
Het is nu voor iedereen mogelijk om te vliegen als Superman/woman. Het sporten wordt daardoor een hele andere beleving dan je gewend bent.
Trainen in een bungee is een High Intensive Training, veel explosieve kracht, door de ondersteuning kun je veel meer bewegingen uitvoeren en daardoor train je spiergroepen anders. De belasting voor je lichaam is minder.
Tijdens de Bungee les start je met een opwarming. Na deze opwarming doe je krachtoefeningen zoals; push-ups, Lunges en Squats. Na deze oefeningen gaan we springen, vliegen en zweven. De les sluiten we af met rekoefeningen en de killer buikspieren.
Deze unieke workout wordt aangeboden in Hoek van Holland naast het westland en in Delfgauw (ligt aan Delft)
De lessen worden ook aan kinderen gegeven. Kijk op het rooster voor bungee kinderen